Przypomnij Hasło

Bieganie - plan treningowy i trening biegacza

Metody szkoleniowe

Bieganie to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Właściwy dobór planu treningowego to złożona czynność gwarantująca osiągniecie zaplanowanego rezultatu, przy właściwiej realizacji planu treningowego. System umożliwia wybór celów treningowych zarówno startowych jak ogólnych (np. podwyższenie szybkości bądź wytrzymałości).

Na odpowiedni dobór planu treningowego wpływają takie czynniki jak staż w danej dyscyplinie (bądź innej), progi tętna i ilość czasu poświęcanego na trening. Nasi trenerzy analizują dane wprowadzone przez klienta i układają optymalny plan, starając się doradzić klientowi w kwestii doboru odpowiednich startów do doświadczenia zawodniczego i aktualnego poziomu wytrenowania.

Trening biegowy nie ogranicza się tylko do godzin spędzonych na biegu, obejmuje również ćwiczenia rozciągające jak i siłowe. W celu urozmaicenia bodźców treningowych w skład treningu biegowego wchodzą również przejażdżki na rowerze. Nasze usługi rekomenduje Mistrz Europy w Maratonie oraz wielokrotny Mistrz Polski Przemysław Walewski.