Przypomnij Hasło

Nasza kadra?

Grupa Trenerska

Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych trenerów zorganizowanych w grupy trenerskie. Każdym zawodnikiem opiekuje się jeden trener mający wsparcie analityka zmiennych zmęczeniowych, administratora danych oraz grupy trenerskiej. Dzięki takiemu systemowi trener zostaje odciążony od dodatkowych czynności i może zająć się całkowicie pracą z podopiecznymi.

Specyfika kadry trenerskiej

W naszym zespole znajdują się trenerzy z dużym doświadczeniem. Każdy trener jest wyspecjalizowany we własnej dyscyplinie, dzięki czemu każdy użytkownik Ludora.eu otrzyma optymalny plan treningowy dotyczący dyscypliny którą chce trenować. Zawodnikiem jest trenowany przez trenera online. W naszej ofercie dostępne są cztery dyscypliny sportu, które możesz trenować. Bieganie, Kolarstwo, Triathlon i Rolki.

Dlaczego warto mieć trenera?

Brakuje Tobie mobilizacji? Chcesz biegać dłuższe dystanse lecz szybko się nudzisz? Twoje treningi są monotonne? Może warto aby ktoś zadbał o to aby każdy trening był przygodą, która daje mobilizacyjnego kopa i radość z treningu.

Trener online. Co to znaczy?

Za pomocą naszego systemu każdy użytkownik ma możliwość otrzymywania indywidualnych rad i uwag od trenera online, dzięki któremu ciągle będziesz zmobilizowany do treningu, nowe cele treningowe oraz radość z samego treningu i sukcesów z niego wynikających.